• ul. Karola Miarki 2

    42-200 Częstochowa
  • Kontakt

    +48 606 454 012

Terapia antynikotynowa

LIKWIDUJEMY UZALEŻNIENIE OD NIKOTYNY

TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

- do 90% skuteczności ! ! ! Pragniemy Państwu przedstawić jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu aparatu do biorezonansu BICOM OPTIMA.

Nie obciążamy w żaden sposób organizmu. Oprócz terapii zwalczającej głód nikotynowy wykonujemy terapie pomocniczne wspomagające organizm. Dające efekt oczyszczenia: płuc, nerek, wątroby, jelit oraz ogólną detoksyfikację organizmu mającą na celu poprawę jego funkcjonowania. Skuteczność tej metody jest wysoka na ogół wystarczy poddać się jednej terapii trwa ona ok 1 h

Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. W trakcie terapii dochodzi do uruchomienia oraz ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zatem w ciągu kilku godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są również częstsze kąpiele.

Nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę (gumy, plastry), bez których skuteczność jednorazowej terapii szacuje się na ok. 90%. Pozostała grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinna zgłosić się na kolejną wizytę.

Jak to działa?

Ciało człowieka składa się z ogromnej ilości komórek, w których nieustannie zachodzą reakcje chemiczne. Wszystkim tym procesom towarzyszą drgania elektromagnetyczne. Nikotyna stale dostarczana organizmowi powoduje zaburzenia prawidłowych drgań harmonicznych. Aby uwolnić się od nałogu trzeba zrównoważyć pole elektromagnetyczne wygaszając fale odzwierciedlające uzależnienie od nikotyny. Dzieje się to poprzez przekazanie organizmowi fal o takiej samej długości ale odwróconych w fazie. Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

PO ZERWANIU Z NAŁOGIEM :

- w ciągu 20 min tętno obniży się oraz ciśnienie tętnicze krwi powróci do normy

- w ciągu 8 godz. poziom tlenu we krwi wzrośnie, a poziom tlenku węgla spadnie

- w ciągu 24 godz. ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie się zmniejszy

- w ciągu 48 godz. Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie

- w ciągu 2 tyg. do 3 miesięcy układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się Twoja kondycja fizyczna

- w ciągu 1 do 9 miesięcy wydolność układu oddechowego poprawi się, ustąpi kaszel, duszności, zmęczenie

- po 1 roku ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę

- po 5 latach ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej i krtani, przełyku zmniejszy się o połowę; obniży się ryzyko wystąpienia udaru mózgu

- po 10 latach ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca będzie podobne, jak u osoby nigdy niepalącej.

- po 15 latach ryzyko zachorowania na raka płuca będzie podobne, jak u osoby nigdy niepalącej.